Okresní finále v přespolním běhu, září 2023

Okresní finále v přespolním běhu se konalo na frenštátských běžeckých tratích na Horečkách. Za krásného slunečného počasí se běžci vydali na tratě. Mladší děvčata na trati 1500 m dlouhé doběhla na vynikajícím 3. místě. Noemi Mičkovou, Danču Petřekovou, Izy Jaškovou, Kačku Hutyrovou a Emu Kozelskou předběhly pouze dívky z Frenštátu (sportovní třídy) a ze Starého Jičína. Za nimi zůstaly běžkyně z velkých škol.   Mladší kluci byli po doběhu moc smutní.  Získali totiž pomyslnou bramborovou medaili. Výkon kluků Alexe Rožnovského, Jana Horáka, Tadeáše Páce, Filipa Bartoně a Pavla Schneidera si zaslouží také náš obdiv. Běželi skvěle a vůbec škole neudělali ostudu. Stejně tak tým starších hochů. Ti v ještě větší konkurenci 27 týmů obsadili výborné 6. místo. Velkou pochvalu za výkon a opět super chování si zaslouží tito žáci z devítky: Antonín Guráš, Alex Richter, Alexander Palacký, Lukáš Chrenko a Tadeáš Segeta.