Minikopaná starších žáků

Již několik let se v Hodslavicích neuskutečnil žádný sportovní zápas v rámci základních škol. Letos díky velké pomoci Jakuba Mikšíka s bratrem a Jiřího Mičky jsme mohli uskutečnit okrskové kolo v minikopané. Na fotbalovém hřišti se sešly čtyři týmy starších žáků, aby v zápasech každý s každým poměřily své fotbalové umění. Náš tým ve složení Antonín Guráš, Petr Horák, Jan Horák, Lukáš Pecha, René Vyhlídal, Jiří Hutyra, Adam Kudělka, Matěj Fertáľ, Tomáš Turek, Lukáš Chrenko, Matěj Kratochvíl a Alex Richter předváděli pěkný fotbal. Trochu smůly však měli v zápase s chlapci z Mořkova, kdy prohráli 2:3 a v turnaji se umístili na pěkném 2. místě. Nejproduktivnějším střelcem a hlavním tahounem hry byl Tonda Guráš s 5 vstřelenými brankami.  Matěj Fertáľ byl střelcem nejhezčího gólu, Lukáš Pecha a Matěj Kratochvíl odvedli velikánský díl práce v obraně a neuvěřitelné zákroky v bráně předváděl René Vyhlídal, který inkasoval pouhé 3 góly.

Výsledky týmů si můžete prohlédnout v tabulce.

HO

VE

MO

LI

Skóre

Pořadí

Hodslavice

2.

Veřovice

4.

Mořkov

1.

Lichnov

3.

Téměř ve stejné sestavě budeme školu reprezentovat i za rok, pevně věřím, že vyhrajeme.

Mgr. Alena Kulíšková